Lokali ipet me qira

Jepet me qera nga: limani 01 Mar 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: lokali ipet me qira
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet perball laxhes iliria afer intertini ne rrugen driton islami ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim