Lokali me qera 15 m katror qmimi 140 euro

Jepet me qera nga: vezire maliqi 06 Jan 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Adresa: rr.Vllazrit Gervalla nr. 54
Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj me qera lokalin prej 15m katror i cili gjindet perball Marketit Mentori Center ne rrugen Vllazrit Gervalla. Asht i pershtashem per frishop, mobishop, byzhyteri, kozmetik, zyre ose pik shitje per operator.
Qmimi 140
Per informata tjera kontakto:
044 638 595
049 312 399
Vib +377 44 638 595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim