Shitore ose Depo me qera ne Lagje te Re

Jepet me qera nga: Luan 01 Shk 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera per shitore ose depo ne Lagje te Re - Ferizaj. Lokali ka rreth 150m2.TAG: Audi A 2, Audi A 3, Audi A 4, A1, A2, A3, A4, BMW 1, BMW 3, BMW 5, Passat, Golf 4, Golf 5, Golf 6, Peugeot, Ford, Citroen Avansuar, Smart, Mercedes A cllas, B cllas, C cllas, CDI Automatik, Reno, Renault, Clio, Lokal, Dyqan, Dugaje, Depo, Shitore, Ferizaj, Lagje e re, Qera, Qira, Shes, Blej, Megane, Astra, Market, Opel, Honda, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Piaggio, R1, R6 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim