lokale

Jepet me qera nga: Hazir ramiqi 05 Maj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Driton islami
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjendet ne perdhese,posedon 80 m2 si dhe wc (gjendet afer furres Genci)
e gatshme menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim