lokali ipet me qera

Jepet me qera nga: osman 10 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera per ball lagjes iliria afer auto pjes intertini rruga driton islami ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim