ipet lokali me qera

Jepet me qera nga: limani 01 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Lokali gjindet per ball lagjes iliria afer auto pjes intertini rruga driton islami ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim