Lokal me qera ne Ferizaj

Jepet me qera nga: Arsim mustafa 30 Gsh 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
ipet lokali me Qira lokali gjendet ne gjende te gatshme per shfrytzim gjindet perball stacionit policor ne ferizaj dhe afer viva fresh te interesuarit mund te kontaktojn ne ket numer ..044106698. Ose044193194. Ne Xh 0041767134318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim