Lokal me qera

Jepet me qera nga: beshir 24 Mar 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / muaj

Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 1800 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
ipet lokali me qera neFerizaj ne maxhistralen Ferizaj Prishtin
Lokali esht i pershtatshem per qfardo lloj veprimtarie
lokali posedon 1800 m2 si dhe siperfaqe per parking 25 ari e shtruar me asfallt \
per me shum info lajmronu ne tel ,viber
+37744999907
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim