lokal me qera

Jepet me qera nga: shtime 25 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: shtime
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
leshoj lokal me qera ne qender te shtimes,lokali eshe me hapesire 300m katrore po ashtu posedon parking te mjaftueshem lokali gjindet ne qender te shtimes afer pro credit dhe raiffeisen ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim