Leshohet lokali me qera

Jepet me qera nga: Hekuram 13 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qmimi me marreveshje
Sipërfaqe: 560 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qera i pershtatshem per poliklinika,banka.EShte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim