zyre me qera

Jepet me qera nga: Enis 28 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Zyra gjendet ndermjet Bankes Kombetare Tregtare dhe NLB . Rugica e paraqitur ne foto tregon hyrjen per te zyra kurse posteri me mbishkrimin "Crystal" tregon hyrjen per qdo pa qartesi telefononi .

Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim