Leshohet me qera Banesa ne qender te Ferizaj 85m2

Jepet me qera nga: oltion 02 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Jepet me qira banesa në qender të Ferizajit mbi Finca bankën. Banesa posedon 85 m/2 e mobiluar tërsishtë me dy dhoma të fjetjes,banjo,kuzhinë dhe dhom ndeje dhe 2 ballkone. Banesa është shum funksionale dhe posedon tv, dhe makin per larjen e rrobav si dhe të gjitha elementet e nevojshme si dhe ka ujë rregullisht si dhe lifti funksional. Banesa lëshohet për familjarë për një kohë më të gjatë , -çmimi 230€ i diskutueshëm Për informata më të hollsishme lajmrohuni në tel: 044-666-203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim