NSH ''SHQIPONJA " ipet banesa me qira

Jepet me qera nga: Armendi 17 Dhj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
kemi banesa dhe shtepi me qira me qmime te ndryshme duke fillu nga 100 euro e deri ne 300 euro per informata ma te hollsishem lajmrohuni ne keta nr kontaktues 045-858-078 dhe 044-643-370 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim