Banes me qera.

Jepet me qera nga: Alban 26 Gsh 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Ferizaj
Leshohet banesa me qera ne qender te qytetit pran kafiqit #shamrock. Banesa ka 2 dhoma gjumit,sallon +kuzhin, banjo,koridor dhe teras me pamje nga Lybetenii.. Leshohet vetem afatgjate me kontrat 1- vjeqare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim