Banes me qera dhe 3 dhoma

Jepet me qera nga: vatra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ipet 1 banes me qera me 3 dhoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim