Banesa me qira ne qender te Ferizaj

Jepet me qera nga: Pronar 12 Nën 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. 12 Qershori (Afer tregut te gjelber)
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Ferizaj
Leshohet banesa me Qira ne Qender te Ferizaj (Afer tregut te gjelber) .
Banesa ka siperfaqe 101 metra katror, ka 3 dhoma , 3 ballkone, kuzhine, banjo . Eshte e mobiluar dhe e gatshme per jetes.
Banesa eshte ne katin e IV .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim