Banese me qera ne rr. Emin Duraku afer nenkalimit

Jepet me qera nga: BANESA 08 Tet 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Rruga Emin Duraku
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Ipet banese me qera ne rrugen Emin Duraku 10 metra larg nenkalimit.Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe shume e pershtatshme per banim.Ka uje 24 ore dhe ka qasje shume te pershtatshme per ne qytet.Qmimi sipas marreveshjes.
Kontaktoni ne 044 323 379
ose viber +49 176 258 128 92
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim