Banese me qera ne rr. Gursel dhe Bajram Sylejmani

Jepet me qera nga: BANESA 08 Tet 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr. Gursel dhe Bajram Sylejmani
Komuna: Ferizaj
Ipet banese me qera ne rrugen Gursel dhe Bajram Sylejmani - ish rruga Varoshit.Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe shume e pershtatshme per banim.Ka uje 24 ore dhe lifti punon gjithashtu.Qmimi sipas marreveshjes.
Kontaktoni ne 044 323 379
ose viber +49 176 258 128 92
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim