Banese me qera rr.Emin Duraku 30m larg nenkalimit

Jepet me qera nga: Banese me qera 22 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Ferizaj
Leshohet banesa me qera ne rr Emin Duraku 30m larg nenkalimit.Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe ka te gjitha elemntet e nevojshme per nje banim te rehatshem.Banesa eshte ne katin perdhese dhe posedon:Paradhome me kuzhine,banjo,dhe dhomen kryesore(Sallon).Ka qasje shum te mire per ne qytet,qendra e qytetit vetem 50 m larg.Per me shume ju lutem kontaktoni ne tel 044 323 379 dhe viber +49 17625812892.Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim