Banese me qera

Jepet me qera nga: Naim 30 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Jon serreqi 12
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar, Interfon
Komuna: Ferizaj
Leshoj banesen me qera afer shkolles Gjon Serreqi. Banesa ka sallonin dy dhoma gjumi terrace banjo dhe eshte komplet e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim