Ipen banesa me qera

Jepet me qera nga: Vatra 01 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Komuna: Ferizaj
Ipen banesa me qera, të gjitha të mobiluara, të gatshme për banim me infrastrukturë:
1. Sallon e kuzhinë + 1 dhomë
2. Sallon e kuzhinë + 2 dhoma
3. Sallon e kuzhinë + 2 dhoma
4. Sallon e kuzhinë + 3 dhoma
Kati i dytë lokal i përshtatshëm për biznes. Gjithashtu ka dhe parking të mjaftueshëm. Për më shumë informata kontaktoni në numrat : 044325434, 044108119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim