Jepet banesa me qera ne qender te Ferizaj\85m2

Jepet me qera nga: Oltiooni 06 Sht 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Jepet me qira banesa në qender të Ferizajit mbi Finca bankën. Banesa posedon 85 m/2 e mobiluar tërsishtë me dy dhoma të fjetjes,banjo,kuzhinë dhe dhom ndeje dhe 2 ballkone. Banesa është shum funksionale dhe posedon tv, dhe makin per larjen e rrobav si dhe të gjitha elementet e nevojshme si dhe ka ujë rregullisht si dhe lifti funksional. Banesa lëshohet për familjarë për një kohë më të gjatë , -çmimi 230€ i diskutueshëm Për informata më të hollsishme lajmrohuni në tel: 044-666-203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim