Jepet banesa me qira Exclusive ne qender te Qyteti

Jepet me qera nga: Arben 06 Qer 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sallon,kuzhine ,dhome gjumi,banjo,koridor
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Jepet me qira banesa kati II e renovuar dhe e mobiluar "Exclusive "gjithqka e re ka te gjitha luksoze ,Banesa ka Sallon,Kuzhine ,1 dhome gjumi,Koridor,Banjo,nxemje qendrore ne dysheme,TV etj
045 499 418 VIBER+37744920032

Arben Hamzaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim