Jepet me Qera Banesa ne qender te qytetit

Jepet me qera nga: Pronar 26 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. 12 Qershori ( Tregu i gjelber)
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Ferizaj
Jepet banesa me qera ne qender te qytetit, ne rrugen 12 qershori ( te tregu i gjelber ). Banesa eshte 101 metra katror, dhe ka 3 dhoma ku secila dhom ka ballkonin e vet, ka kuzhin, banjo, dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim