Leshoj me qera banesen 65 m katror qmimi 200 euro

Jepet me qera nga: banes 06 Nën 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Ferizaj
Leshoj me qera banesen me 65 m katror e ka nji dhom fjetje, kuzhin, sallon,koridor,banjo,shpajz dhe ballkon. Gjindet ne ndertesat e reja ne rrugen Vllazrit Gervalla perball qendres tregtare Mentori.
Banesa asht e mobilume lomplet dhe ka nxemje qendrore.
Qmimi 200 euro
Per ma shum informata thirr ne:
044 638 595
049 312399
vib. +377 44 638 595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim