Leshoj shtepine me qeraafer komunes Ferizaj

Jepet me qera nga: Aziz 13 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. 12 Qershori Ferizaj
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Ferizaj
Leshoj shtepine me qera, shtepia ofron kushte per banim, ka 3 dhoma 1 kuzhin dhe oborr.
Per me shume infrmata : 044 227 114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim