Leshoje banesen me qira ne Qender te qytetit e mob

Jepet me qera nga: Arben 05 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Leshoje banesen me qira ne qender te qytetit mbrapa Super Vives ndertim i ri,banesa ka 2 dhoma gjumi ,sallon +kuzhine ,terase,banjo ,koridor,ka nxemje qendrore me kalldajo "Vailant" ku shpenzimet jane minimale si eshte me parker.Eshte e mobiluar mire dhe e paster te cila i ploteson te gjitha kushtet per banim ,ka pamje ka (Lybeteni ).Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim