NNSH " SHQIPONJA " IPET BANESA ME QIRA

Jepet me qera nga: Armendi 18 Mar 05:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
IPET GORSINJERKA ME QIRA NE QENDER TE FERIZAJIT GORSINJERKA ESHTE E MOBILUAR .
GORSINJERKA IPET ME TE GJITHA SHPENZIMET E PRONARIT 200 EURO PER INFORMATA MA TE HOLLSISHEME LAJMRONU NE TEL 045-858-078 ; 044-643-370 DHE VIBER +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim