NSH ''SHQIPONJA'' KEMI BANESA ME QIRA

Jepet me qera nga: ARMENDI 12 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ferizaj
KEMI BANESA ME QIRA ME QMIME TE NDRYSHME PREJ 170 EURO DERI ME 250 EURO PER AFAT GJATE KURSE AFAT SHKURT ME TE GJITHA SHPENZIMET E PRONARIT 350 EURO DERI NE 400 EURO PER INFORMATA MA TE HOLLSISHEME LAJMORNU NE KETA NR TE TEL 045-858-078 DHE VIBER +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim