NSH SHQIPONJA ipet banesa me qira 200 euro 68m2

Jepet me qera nga: armend 08 Qer 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: deshmoret e kombit
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kati i parë
Komuna: Ferizaj
leshohet me qira banesa
me dy dhoms gjumi, kuzhin, sallon, banjo, nje terasë, me inventar, ne qender -Ferizaj, potencial per familjar
ka rrjet kabllor-kujtesa, ipet me kaoacion paraprak nje muaj brenda. afat shkurt dhe afat gjatë.
rr. deshmoret e kombit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim