NSH SHQIPONJA banesa per mergimtar 300-450 euro

Jepet me qera nga: NN SHQIPONJA 18 Mar 05:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: NN SHQIPONJA banesa per mergimtar
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Ipen banesa me qira per mergimtar per nje muj banesat jan Te mobiluar Te interesuarit Te lajmrohen ne keta nr Te tel 044-643-370 , 045-858-078 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim