SHITEN 4 BANESA NE RRUG TE GREMES NE FERIZAJ

Jepet me qera nga: Professional 19 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Komuna: Ferizaj
SHITEN KETO BANESA NE RRUG TE GREMES NE FERIZAJ
BANESAT JANE NDERTIMI I RI,NDERTESA ESHTE NDERTUAR NE PRON PRIVATE (JO E PRIVATIZUAR),DOKUMENTACIONI NE RREGULL KOMPLET,BANESAT JANE SI VIJONE:
BANESAT NDERTIMIN E BRENDESHEM E KAN, NJE SALLON ME KUZHIN,DY DHOMA GJUMI,NJE BANJO,NJE TERASA,DHE NJE WC TE VEQANT.
1. BANESA KA 100.25 m² SIPERFAQE, BANESA GJENDENT NE KATIN E 7, QMIMI ESHTE 48200 EURO.
2. BANESA KA 99 m² SIPERFAQE, BANESA GJENDENT NE KATIN E 7, QMIMI ESHTE 47500 EURO.
3. BANESA KA 99 m² SIPERFAQE, BANESA GJENDENT NE KATIN E 6, QMIMI ESHTE 48550 EURO.
4. BANESA KA 99 m² SIPERFAQE, BANESA GJENDENT NE KATIN E 3, QMIMI ESHTE 55300 EURO.

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj

https://www.facebook.com/NSh-Professional-374358989388235/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim