SHQIPONJA Ipet banesa me qira 160 euro

Jepet me qera nga: Armend 29 Tet 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Ferizaj
Kemi banesa me qira qmimet 160 banesa gjindtet afer stacionit policor per informata ma Te hollsishem lajmronu ne Keta nr Te tel 044-643-370 , 045-858-078 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim