Shtepi me qera

Jepet me qera nga: Albert 22 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Jepet shtepia me qera me te gjitha paisjet duke filluar nga Tv,larese rrobash,thithese elektrike etj Shtepia ka hymje te veqant ika te gjitha Privat nuk ka asgja te perbashket.Shtepia gjendet shum afer qytetit para se mu nda rruga Nerodime Pleshin perball Restaurantit Romantika Sokaku 10metra fellsi dhe eshte shum ambient i qet sepse eshte sokak i mbyllur.Shtepia ipet vetem per Familjar. kontakt tel ose viber +377 44 363 701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim