Vali Banes me Qera në Ferizaj Rr.Varoshit Nr.Q004

Jepet me qera nga: Xhema Sot 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Ismet Ramadani
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati
Komuna: Ferizaj
Banes me qera në Rr.Varoshit me të gjitha kushtet duke fillu nga rryma,tv,internet,parkim etj
Qeraja në dy kushte Kushti 1. Me rrym tonen me uj me parkim per makinen tuaj me internet etj qiraja 350€
Kushti 2.Pa rrym tonen pa parkim pa internet 200€
Nëse jeton jasht Kosoves edhe doni ta rezervoni ket banes ju mund tabani rezervimin vetem mbrenda 10 dite kushti i rezervimit esht gjysma e qeras ju faliminderit Jon 1.Dhom e Fjetjes per burr dhe grua 1.Dhom per 2 femi 1Dhom ndeje+Kuzhina dhe koridori
Banesa gjindet kati i 3 ka 1dhom fjetje per burr e grua 1 dhom per femi+dhomen e ndejes+dhomen me pregadit ushqim+wc
Qiradhanjen e kesaj qiradhënje e mundeson Agjensioni "VALI"

www.vali-ferizaj.weebly.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim