ipet një banese me qera e mobiluar

Jepet me qera nga: banesa 10 Gsh 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Ipet një banes me qera 3 dhoma sallon dhe kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim