jap banes me qira per me shum klikoni me posht

Jepet me qera nga: imri 23 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
jap banes me qira ne ferizaj, 2 dhom sallon dhe kuzhin mer me shum kontaktoni ne nr.044108119 viber 0037744108119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim