leshoj shtepine me qera 100euro ne muaj

Jepet me qera nga: golden 04 Nën 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: hasan remniku
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Ferizaj
shtepia eshte e mobiluar e regulluar ju lutem pres thirje serioze dhe vetem e pershtatshme per familje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim