Tenda, shatora,

Jepet me qera nga: arsim 07 Jan 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Japim me qera Tenda (shatora) karrika dhe tavolina. Transporti dhe montimi. Falas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim