Dhoma me qera ne Ferizaj

Jepet me qera nga: Axhush 02 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

15 EUR / ditë

Adresa: Prevall
Komuna: Ferizaj
Prevall
Ju ofrojm kushte shum te mira
Na vizitoni dhe binduni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim