IPET OBJEKTI ME QERA

Jepet me qera nga: FARUK 07 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Ferizaj
Objekti gjindet ne magjistralen Ferizaj Prishtine
ne fshatin Prelez i Jerlive
ka 600 m/2 dhe 45 ari trull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim