Japim me qira lokale dhe shtepi banimi

Jepet me qera nga: SOJEVA 10 Jan 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Ferizaj
Kemi nje lokal hotelerik shume te pershtashum per kafiteri ose dicka te ngjajshum...Lokali si i till ka funksionuar 10 vite me pare...eshte me te gjitha inventaret dhe ka nje pamje eksluzive per atmosfera ahengu.

Per veq kesaj ne afersi kemi lokale te tjera qe munde te shfrytezohen per ekonomi-tregeti..apo dicka te ngjajshme.

Qmimet jane me marreveshje...lokalet gjenden rreth rruges kryesore per Gjilan ne afersi te kampit Bondsteel. fshati Sojeve

tel: +37744 435228
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim