Objeti ipet me qera

Jepet me qera nga: Arian Gashi 06 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Ferizaj
Objekti ipet me qera ne fsh. Gerlic 100m larg nga magjestralja Prishtine-SHkup,Objekti ka 220 m2 (22x10).Qmimi 200euro per muaj Objekti ipet me rrym ,ujsjells ,kanalizim dhe e shtruar me qyment si dhe me dritare behet gati per okupim me 10 tetor per kerkesa thirrni Arian Gashi , .ipet per qdo lloj biznesi. mund te kontaktoni edhe permes linkut te facebook https://www.facebook.com/arian.gashi.338?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim