JAPIM SHTEPI DHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ

Jepet me qera nga: Professional 19 Maj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
JAPIM SHTEPIJA EDHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ, TE MOBILUARA NE QENDER DHE PERIFERI, ME QMIME NGA 150 EURO DERI NE 250 EURO, NA KONTAKTONI

ME RESPEKT
N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj

https://www.facebook.com/NSh-Professional-374358989388235/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim