Jepet shtepia me qera perball etc ferizaj

Jepet me qera nga: Bruim 23 Tet 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Shporet alfa me dru
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shtepia osht e mobiluar ne gjendje per banim
Kati 1 ka sallon kuzhin + banjo funksionale
Kati 2 ka tre dhoma gjumi dhe banjo
Kati 3 vetem me lan gjana nuk shfrtytzohet per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim