Jepet shtepia me qira

Jepet me qera nga: S.Guta 11 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Njazi.bajraktari Nr17
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
shtepi e re me shup per dru 2 banjo 3 dhoma 2 sallona me hymje te veten ende e pabanuar shum me kushte te mira dhe ipet me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim