LINA IPET ME QERA Shtëpia me 20ari në Pojatë109/16

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Pojatë
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Ipet me qera Shtëpia 2 Katëshe me 20ari Oborr
Lagja eshte me infrastrukture komplete
Adressa;Pojatë
Organizimi i mbrendshëm;Kati i -I-;Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhom gjumi,wc+banjo,depo,terasë
Kati i -II-;Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Pronar;Shqipatrë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim