NSH '' SHQIPONJA '' IPET SHTEPIJA ME QIRA

Jepet me qera nga: ARMENDI 04 Shk 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
KEMI SHTEPIJA DHE BANESA ME QIRA ME QMIME TE NDRYSHME DHE HAPSIRA TE NDRYSHME TE INTERESUARIT TE LAJMROHEN NE KETA NR KONTAKTUES 045-858-078 ; 044-643-370 DHE VIBER +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim