Shtepi me qera ne Ferizaj

Jepet me qera nga: jakup 27 Sht 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Ferizaj- Rruga Reçakut
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Jepet shtepia dy kateshe me qera ne Ferizaj- Rruga e Reçakut. Shtepia ka kuzhinen se bashku me sallon dhe 4 dhoma te gjumit, dhe 2 banjo. Shtepia eshte e mobiluar. Ajo ka edhe oborre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim