kat shtepije me qera

Jepet me qera nga: bashkim 16 Nën 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga Fanoli
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
leshoi katin e shtepis me qera,ka hyrje te veqant.posedon sallon me kuzhine,dhom fjetje koridor banjo,tarase,si dhe ka garazhe per veture.Shtepia eshte e mobiluar ne tersi. Qmimi 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim